Hoşgeldiniz, bugün 26 Ocak 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Osmanlı Gümüş Alanlar

Osmanlı Gümüş Alanlar19 Ekim 2015 Pazartesi 14:09

Osmanlı Gümüş Alanlar, Tuğralı Gümüş Alanlar,Antika Osmanlı Gümüş Eşya Alanlar,Osmanlı Gümüş Eşyalar

Osmanlı Gümüş Alanlar, Tuğralı Gümüş Alanlar,Antika Osmanlı Gümüş Eşya Alanlar,Osmanlı Gümüş Eşyalar

Tarihi kaynaklardan Osmanlı sarayında gümüşten yapılmış eşya ve ürünlerin kullanıldığını biliyoruz. Osmanlı zamanında gümüş eserler kazıma, çalma, kabartma, telkari, ajur, yaldız ve savat teknikleri ile süslenmiş ve genellikle birkaç teknik bir arada kullanılmıştır. 

Osmanlı devleti döneminde gümüş ev eşya üretimi 16 y.y.dan itibaren gelişmeye başlamıştır. Bu devirde Anadolu’dan gelen gümüş ustalarının Kapalıçarşı çevresine yerleşmeleriyle bu bölgedeki gümüş işleme sanatı çok gelişmiştir. 18. y.y da Gümüş ustaları Topkapı Sarayı’nın içinde üretim yapmaya başlamışlardır.

Gümüş eşyalarınızı satmak mı istiyorsunuz ? Arama motoruna Gümüş Alanlar diye sorgu yaptınız ve ürünlerinizi nasıl satabileceğinizi düşünüyorsunuz. Doğru adresi arıyorsanız Gümüş Alanlar kalite ve deneyiminden yararlanın. Bu sayede güven konusundaki tereddütleriniz de ortadan kalkacak.

Osmanlı işi gümüş Gümüşten yapılan ve işlemeli eserlerin üzerinde bulunan damga ile anlaşılır.

Antika Gümüş alanındaki başarımız yıllarca elde edilen tecrübelerden ve hizmet kalitemizden kaynaklanmaktadır. Her nevi antika eşya ve gümüş eşyalarınızı değerlendirmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Gümüş Alanlar olarak bizi tercih ettiğiniz için şimdiden siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz

0 (216) 337 07 17 numaralı telefondan bizi arayarak elinizdeki ürünlerin degerlendirilmesi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerin fotoğraflarını 0532 400 28 86 numarısına  Whatsapp   üzerinden ya da hakankartal69@gmail adresine mail olarakta gönderip fiyat alabilirsiniz.

Okunma Sayısı: 1086
© 2016 Antika Eşya Alanlar
Tel: 02163370717 - Faks: 0532 4002886 - E-Posta: hakankartal69@gmail.com
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya