Hoşgeldiniz, bugün 11 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İpek Halı

İpek Halı21 Ekim 2015 Çarşamba 12:51

Antika İpek Halı olarak kategori oluşturduğumuz ve Antika Halı çeşitleri ile ilgili bilgilerin yer aldığı sayfamıza hoş geldiniz... İpek Halı Alanlar, Antika Halı Alanlar, El Dokuma Eski Halı Satın Alan Yerler...

İpek Halı, ipek ipliği ile dokunmuş el dokuması antika halı ürün ve çeşitleri ile ilgili yetkili personelimiz ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Antika Halı alıcısı olan şirketimiz; Hereke Halıları, Uşak Halıları, İsfahan Halıları, Milas Halısı, Çin İpek Halılar, Biricik Afgan Halısı, Biricik Kunduz Halısı, Balıkesir Yağcı Bedir Halısı, Uşak Yeni Yerli ve İthal Halılarınız, Kafkas Kazak Halılarınız, Fethiye Halılarınız, Sivas Elbeyli Halılarınız, Kayseri Eski Yahyalı Halılarınız, Kömürcü Kula Halılarınız, Kırşehir Mucur Halılarınız, Antika Taşpınar Halıları ve diğer antika halı ürünleri ile ilgileniyor ve satmak istediğiniz ürünleri peşin olarak alıyor.

Sizde Antika İpek halılarınızı satmak istiyorsanız kalite ve güvenin adresi ile ürünlerinizi değerlendirin.

Bilgi için; 0216 337 07 17 numarasını arayabilir, dilerseniz ürünlerinizin resimlerini ön ekspertiz için whatsapp üzerinden 0532 400 28 86 numarasına gönderebilirsiniz.

antika-hereke-hali-alanlar-hisarantik.jpg

ipek-hali-alanlar.jpeg

Antika Eşya Alanlar


 

Etiketler: Antik Halı Alanlar, İpek Halı Alanlar, El Dokuma Antika Halı Alanlar, Hereke Halı Alanlar, Uşak Halıları Alanlar, İsfahan Halıları Alanlar, Milas Halısı Alanlar, Çin İpek Halılar Alanlar, Biricik Afgan Halısı Alanlar, Biricik Kunduz Halısı Alanlar, Balıkesir Yağcı Bedir Halısı Alanlar, Uşak Yeni Yerli ve İthal Halılarınız, Kafkas Kazak Halılarınız Alınır, Fethiye Halıları Alanlar, Sivas Elbeyli Halıları Alanlar, Kayseri Eski Yahyalı Halıları Alanlar, Kömürcü Kula Halılarınız, Kırşehir Mucur Halıları Alanlar, Antika Taşpınar Halıları Alanlar

Okunma Sayısı: 1716
© 2016 Antika Eşya Alanlar
Tel: 02163370717 - Faks: 0532 4002886 - E-Posta: hakankartal69@gmail.com
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya