Hoşgeldiniz, bugün 03 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Antika Satmak İstiyorum

Antika Satmak İstiyorum20 Ekim 2015 Salı 12:21

Antika Satmak İstiyorum sorgusuna yanıt bulabileceğiniz, satmak istediğiniz ürünlerinizin değerini öğrenebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz...

Antika Satmak İstiyorum, Antika Nasıl Satılır, Antika Alanlar, Antika Satışı hakkında bilgi, tüm bu sorularınız için hazırladığımız içeriğimize göz atın...

Antika Eşya Alanlar, ailenizden kalmış ya da elinizde bulunan Antika ürünlerinizi kolay birşekilde satabilmeniz için kuruldu.

Türkiye'nin her bölgesine hizmet sağlayan firmamız, elinizdeki eserleri doğru bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor.

Peki Antika nasıl satılır ?

Antika satmak artık çok kolay! 

Değerlendirmek istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını deneyimli personelimize ulaştırmanız halinde, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eserler değerlendirilir, eserin piyasa değeri belirlenir ve belirlenen bu piyasa değerinin daha üstündeki fiyatlar siz değerli müsşterilerimizin ilgisine sunulur.

Anlaşma sağlanması halinde dilerseniz adresimizi ziyaret edebilir, bir kahvemizi içebilir ve Antika eserlerinizin karşılığında paranızı nakit olarak alabilirsiniz.

Ancak şirketimiz sizin için bu zahmet olacaksa  ürünlerinizi sizi yormadan ayağınıza kadar gelerek teslim alabilir.

Antika Eşya Alanlar olarak, Antika Eşyalar'ın yanı sıra, Osmanlı'dan kalma eserleriniz, hat yazıel yazması Kuran-ı Kerimİpek HalıGümüş EşyaAntika Tablo, ResimMobilyalar,Antika Porselen, Komple Ev Eşyası, Sırmalı Örtüler, Antika Elbiseler, Antika Madalyalar, Tombak, Tophane, Antika Kılıç, Antika Bıçak, Antika Kama, Antika Çatma, Antika Hilye, Antika Ferman, Antika Müzik Aletleri, Antika Vitrin, Antika Sehpa, Antika Masa, Antika Ayna, Antika Avize, Antika Şamdan, Antika Vernis Martin, Antika Paravan, Yaldızlı Koltuklar, Antika Varaklı Ürünler, Antika Tuğralı Gümüş ve aklınıza gelen diğer antika ürün ve eserleri ile ilgileniyoruz.

Sizde Antika Satmak için hemen iletişime geçiniz.

Antika Eşya Alanlar olarak taleplerinizi bekliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Okunma Sayısı: 1127
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
© 2016 Antika Eşya Alanlar
Tel: 02163370717 - Faks: 0532 4002886 - E-Posta: hakankartal69@gmail.com
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya