Hoşgeldiniz, bugün 04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Antika

Antika21 Ekim 2015 Çarşamba 14:44

Antika, Antika Nedir, Antika Eserler ile ilgili bilgiler, hangi eşyalar Antika değeri taşır, Antika Eşya Satışı, Antika Alanlar, Antikacı ve Antikacılık ile ilgi bilgi alabileceğiniz ve Antika ürün satabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz...

Antika Nedir ?

Antika, taşınabilir eski eser anlamına gelmekle birlikte, Türkçe'de eskilik ve az bulunurluk değeri olan eşya anlamına gelir.

Antikacı

Antika Eşyaların satışını yapanlara denir. Antika eşyaları toplayıp koleksiyon yapanlara da "antika meraklısı" veya "antiker" denir.

Antika Eserler

Geçmişten günümüze ulaşmış ve sanatsal özelliğini yitirmemiş, hattatların imzasını taşıyan el yazması Kuran, hat levha gibi ürünler, kondisyonu ve kullanılabilirliği devam eden eski eşya ve ürünler Antika eser kategorisine girer.

Antika Eşya Satışı

Antika Eşya satmak artık çok kolay! Deneyimli ekibimizle satmak istediğiniz antika ürünlerinizin değerini ücretsiz olarak eksper hizmeti verererek değerlendiriyoruz.

Sizin yapmanız gereken tek şey ürünlerinizin fotoğraflarını internet üzerinden mail olarak, ya da telefon numaralarından Whatsapp üzerinden göndererek ön değerlendirme talebinde bulunmak.

Antika Alanlar

Antika Eşya Alanlar olarak her nevi antika eşyanızı piyasa değerinin üzerinde fiyatlarla alıyoruz.

Antika Eşya Alanlar

ali-celebi-hisarantik-antika-tablo-resim.jpg

Okunma Sayısı: 940
© 2016 Antika Eşya Alanlar
Tel: 02163370717 - Faks: 0532 4002886 - E-Posta: hakankartal69@gmail.com
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya